شنبه, مهر ۵ام, ۱۳۹۹ بدون نظر اخبار, فیلم

به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیر عامل شرکت پتروپاک پارس بعنوان فرمانده پایگاه نمونه و و کارآفرین برتر در برنامه زنده تلویزیونی زندگی سلام و برنامه رادیو نسیم صبح بعنوان میهمان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروپاک پارس؛ همزمان با هفته دفاع مقدس ،حسین دهقان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت پتروپاک پارس تحت عنوان کارآفرین نمونه و فرمانده پایگاه نمونه در برنامه زنده تلویزیونی زندگی سلام که هر روز از شبکه تابان پخش میگردد حضور یافت و به تشریح فعالیت های شرکت پرداخت.

شایان ذکر هست در روز سوم هفته دفاع مقدس برنامه رادیویی نسیم صبح بصورت زنده و مستقیم از شرکت پتروپاک ضبط و پخش گردید و میهمان این برنامه رادیویی نیز حسین دهقان مدیر عامل شرکت پترو پاک  بود.

شرکت پتروپاک پارس اولین و تنها تولید کننده پاکت ۸ لایه (پاکت شیر،آبمیوه و خامه)  در ایران است که سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون پاکت اسپتیک (تتراپک) برای شرکت های بزرگ لبنی و آبمیوه کشور تولید می کند.
این محصول ۴۰ سال در انحصار کشور سوئد بود که با تلاش ۱۰ ساله جوانان این مرز و بوم امروز این تکنولوزی و صنعت در کشور بومی سازی شده است و هم اکنون پاکت ها در ایران تولید می شود.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *