شنبه, مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۹ بدون نظر اخبار

همزمان با روز میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) سردار پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به همراه هیئت رئیسه سپاه استان از خط تولید پاکت های اسپتیک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروپاک پارس ظهر پنج شنبه همزمان به سالروز میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر سال جهش تولید فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به همراه هیئت رئیسه جهت دلگرمی پرسنل و مدیریت شرکت از خط تولید شرکت بازدید کردند.

در این بازدید سردار پورشمسی ضمن آشنایی با روند تولید پاکت های اسپتیک اظهار داشت: اینکه شرکتی دانش بنیان توانسته است انحصار واردات پاکت توسط کشور سوئد را بگیرد و پاکت های با کیفیت بالا تولید نماید باعث افتخار هر مسئولی و هرفرد ایرانی می باشد و انشالله بتوانید در آینده با کمک مسئولین امر خط دوم  این محصول را راه اندازی و صد در صد نیاز کشور را برطرف نمایید.

شرکت پتروپاک پارس اولین و تنها تولید کننده پاکت ۸ لایه (پاکت شیر،آبمیوه و خامه)  در ایران است که سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون پاکت اسپتیک (تتراپک) برای شرکت های بزرگ لبنی و آبمیوه کشور تولید می کند.
این محصول ۴۰ سال در انحصار کشور سوئد بود که با تلاش ۱۰ ساله جوانان این مرز و بوم امروز این تکنولوزی و صنعت در کشور بومی سازی شده است و هم اکنون پاکت ها در ایران تولید می شود.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *